Previous
Next

Naše služby

DSC_6291

Organizácia svadby: Príprava svadby od výberu vhodných priestorov až po ten posledný najmenší detail. Vďaka našim kontaktom a skúsenostiam dokážeme zabezpečiť všetko, čo na svadobný deň potrebujete. Jediné čo od Vás potrebujeme je povedať: „Áno, takto to chceme!“. My vybavujeme, Vy oddychujete.

Organizácia svadby zahŕňa : pomoc pri výbere a zabezpečení priestorov, zabezpečenie fotografa, kameramana, starejšieho, DJa (živej muziky), poradenstvo pri výbere šiat a doplnkov, zabezpečenie svadobných oznámení a ostatných tlačovín, návrh a zabezpečenie svadobnej torty, koláčov a cukroviniek, kytice a kvetinovej dekorácie, svadobnej výzdoby a zariadenia (takisto jej odstránenie po skončení svadby), zabezpečenie a poradenstvo v oblasti vizáže, plánovanie harmonogramu svadobného dňa, príprava programu, zabezpečenie dopravy a všetkých svadobných drobností potrebných pre Váš veľký deň. Samozrejme sme Vám nepretržite počas príprav k dispozícii na konzultáciu či už osobne, telefonicky alebo e-mailom. ( PS: v noci spíme )

Koordinácia svadobného dňa:  Je všetko na svojom mieste, každý pozná svoju úlohu a všetko bude celý večer fungovať tak ako má? Zhasla sviečka? Niekto nedostal prípitok? ….Toto nie je Vaša starosť ale naša! Vy si užívate svadbu, my sme Vašimi očami, ušami a zástupcami. Dohliadneme za Vás na celý priebeh svadby.  

Koordinácia svadobného dňa zahŕňa: Prítomnosť hlavného koordinátora a asistenta ( v závislosti od počtu hostí) počas celého svadobného dňa. Kontrola všetkých svadobných príprav, dohliadanie na priebeh svadobného obradu, hostiny, dodržiavanie stanoveného harmonogramu,  koordinácia svadobného programu, asistencia mladomanželom podľa požiadaviek počas celej svadby končiac polnočným programom  (alebo podľa dohody).

Svadba na kľúč: Najpohodlnejší variant pre tých, ktorí si chcú svadbu jednoducho užiť a nič neriešiť. Vašou jedinou úlohou je komunikovať snami podľa potreby a odpovedať na naše otázky. A predovšetkým byť krásni usmiati a spokojní, kruhy pod očami prenechajte nám.

Svadba na kľúč zhŕňa: kompletnú organizáciu a prípravu svadobného dňa, zabezpečenie všetkých náležitostí spadajúcich pod organizáciu svadby, koordinácia svadobného dňa, realizácia a návrh výzdoby, zabezpečenie odpratania výzdoby a odvoz prenajatého zariadenia po skončení svadby. K dispozícii sme tiež nepretržite na konzultáciu a ako bonus v prípade potreby aj na psychickú podporu.

Realizácia výzdoby:  Akokoľvek si to vymyslíte, my to urobíme. Zvládneme klasiku, romantiku, ale aj extravaganciu. Ak ste nič nevymysleli, nevadí. My to vymyslíme za Vás.

       Realizácia výzdoby zahŕňa: zabezpečenie kvetinovej a inej dekorácie do obradnej siene, sály a okolitých priestorov, zabezpečenie potrebného inventáru ( fotostena, candybar, instax fotoaparát, rekvizity….), výroba inventáru na mieru, návrh a realizácia výzdoby. Po skočení svadby odstránenie a odvoz dekorácií a zariadenia.